Kniha návštev

Dátum: 12.06.2017

Vložil: Anna + Tomáš

Titulok: oslava

chceme sa moc poďakovať za skvelé posedenie, ktoré ste pre nás pripravili, obsluha, výzdoba, priestory a samozrejme jedlo boli vynikajúce o čom svedčili prázdne taniere skoro všetkých zúčastnených :o)
určite budeme vrele odporúčať
ps: musíme sa ešte zastaviť na tú pizzu č. 8 sme na ňu moc zvedaví, isto to bude nejaká bomba :o))

—————

Dátum: 20.03.2015

Vložil: Ján

Titulok: Návšteva

Pekne zariadená reštaurácia na odľahlom mieste, obsluha bola milá. Vývar bol na môj vkus podpriemerný(ochutená voda), no hlavné jedlo bolo fantastické kombinácia strapačiek, halušiek a pirôžkov❤ a taktiež slovenská pizza bola veľmi chutná-zatiaľ druhá naj pizza na Slovensku (a to ja som náročný človek) :)
Určite odporučím aj známym :D
Želám veľa úspechov a teším sa znova na stretnutie

—————

Dátum: 25.01.2015

Vložil: Spolok

Titulok: Ďakujeme

Ďakujeme za vynikajúce jedlo,na ktorom sme si pochutnali ,keď sme sa vracali domov.
Milá obsluha, dobré jedlo,skvelá reštika ...

—————

Dátum: 29.01.2015

Vložil: Mirka

Titulok: Re:Ďakujeme

Ďakujeme za pochvalu. Mám pocit ,že ste spomínali ako napíšete na našu stránku ako ste sa parádne prejedli :-) .Bolo nám s Vami veselo ,snáď sa stretneme aj nabudúce,Pozdravujeme Vás...

—————

Dátum: 13.06.2013

Vložil: MARIA

Titulok: Stretnutie

Dobrý den, chcela by som sa aj takto podakovat slusnemu a milemu personalu Vasej restauracie a aj pani Mirke veducej, za vynikajuci gulas, co nam pripravila na stretnutie dochodcov. Budeme Vasu restauraciu odporucat a na rok sa urcite stretneme u Vas . Dakujeme

—————

Dátum: 14.06.2013

Vložil: Mirka

Titulok: Re:Stretnutie

Pani Mária,veľmi pekne ďakujeme za pochvalu,verte,že potešila.Boli ste nám príjemným spestrením nášho pracovného života a o rok ( aj skôr ),sa dúfam ,uvidíme.Želám celému Vášmu klubu pevné zdravie a veľa optimizmu .Ešte raz vďaka .

—————

Dátum: 16.10.2012

Vložil: Andrej

Titulok: Super restauracia

Nikdy som nejedol lepsiu pizzu a gulas ako u Vas .Pochadzam z Trnavy ale uz som sa aj vybral k Vam len tak na pizzu z Trnavy.Tak to hovori za vsetko.Vzdy sa sem rad vraciam a ked mam hocikedy cestu niekam do Vasho regionu tak jest chodim len sem.Nikdy som nebol sklamany!Len tak dalej !

—————

Dátum: 17.10.2012

Vložil: Mirka

Titulok: Re:Super restauracia

:-) tak to je super!To fakt hovorí za všetko...Výlet z Trnavy len tak na pizzu,to je vážne pocta.Ďakujeme za dôveru,Andrej.

—————

Dátum: 25.09.2012

Vložil: Monika

Titulok: denné menu

dnes sa nám s manželom zažiadalo menu mimo Bytče, tak sme navštívili vašu reštauráciu a neľutujeme, príjemné prostredie,výborná kuchyňa, milá obsluha...budeme len a len odporúčať:-)

—————

Dátum: 01.10.2012

Vložil: Mirka

Titulok: Re:denné menu

Ďakujeme za pochvalu,Monika.Radi Vás u nás znova uvidíme :-).

—————